
Коронка по бетону SDS+ 68mm Rapide
351 ₴
- Готово до відправки
- Код: НФ-00000961
+380 (66) 246-67-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана коронка йде без хвостовика, з хвостовиком
https://life-mix.com.ua/ua/p2679458082-koronka-betonu-rapide.html
Коронка по бетону за формою являє собою відрізок труби. Краї цієї труби оснащені ріжучими сегментами, зробленими з твердосплавного матеріалу. Ці сегменти проникають в тверді блоки.
Фланець, який розташовується на іншому кінці робочого циліндра, служить для кріплення коронки в головці циліндра. Головка дрилі повинна мати великий діаметр, а сама дриль повинна мати високу потужність. Дриль може бути як пневматична (в рух приводиться потоком стисненого повітря), так і електрична. Найчастіше застосовується спеціальний бурильний інструмент,так само центральне свердло !
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rapide |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пилки | Піноматеріали, Камінь, Залізобетон, Бетон, Цегла |
| Матеріал | Високовуглецева сталь |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 68 мм |
| Мінімальний діаметр | 30 мм |
| Максимальний діаметр | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

